Warsztaty dla dzieci Miseczka Na Biżuterię

miseczka na biżuterię

Co oferuję w ramach warsztatów?

Każda pora roku to doskonała okazja, by podarować ukochanym mamusiom i babciom coś pięknego, przydatnego i jedynego w swoim rodzaju. Dzieci uwielbiają lepić, a zabawa z użyciem gliny samoutwardzalnej oprócz radości dostarcza także bodźców niezbędnych w prawidłowym rozwoju najmłodszych. Rozwałkujemy kawałek gliny, wytniemy okrągły kształt miseczki na biżuterię, odciśniemy kształt liścia i na końcu pomalujemy go na złoto. Miseczka na biżuterię już gotowa i następnego dnia będzie można zabrać ją od domu.

Zastanowimy się z dziećmi skąd bierze się glina, co z niej można zrobić oraz powiemy jaka jest różnica między gliną tradycyjną a glinką samoutwardzalną.

  • Ostatni element warsztatów to angażowanie dzieci w sprzątanie po przyjemnej pracy, dlatego wspólnie uporządkujemy stoliki.
  • Dzieci otrzymują elementy potrzebne do wykonania miseczki: kawałek gliny samoutwardzalnej odpowiedniej wielkości do stworzenia miseczki na biżuterię.
  • Na czas warsztatów uczestników wyposażamy w niezbędne narzędzia: okrągła foremka, wałek, pędzelek, złota farbka, liść do odciśnięcia kształtu oraz na życzenie fartuszki i folię ochronną na stoliki.
  • Warsztaty trwają ok. 60minut, ich długość zależy od sprawności manualnej dzieci, wielkości grupy i tempa pracy. Miseczka twardnieje po upływie 24h.
  • Minimalna liczba uczestników wynosi 10 dzieci. Zalecany wiek dzieci 4+. Koszt warsztatów to 40 zł./dziecko.

Po więcej propozycji wejdź na warsztaty dla dzieci.