Warsztaty dla dzieci Dekoracja Na Ścianę Boho

Dekoracja na ścianę boho

Co oferuję w ramach warsztatów „Dekoracja Na Ścianę Boho”?

Dekoracja na ścianę boho na wszystkie pory roku. Zamiast piórek w medalionach można zatopić rośliny. Dzieci wałkują glinę samoutwardzalną, odciskają na niej piórko, wycinają kształt medalionu i robią dziurkę na sznurek. Na koniec całość utrwalają błyszczącym lakierem wykończeniowym i wiążą sznurek. Glina twardnieje po upływie 24h. Dzieci wszystkich grup wiekowych mogą wykonać tę ozdobę, jednak dla maluchów proponujemy wersję z jednym medalionem, natomiast dzieci starsze bez problemu zrobią trzy medaliony.

Podczas warsztatów zastanowimy się, do czego jeszcze można wykorzystać glinę samoutwardzalną oraz wyjaśnimy czym różni się od gliny.

  • Ostatni element warsztatów to angażowanie dzieci w sprzątanie po przyjemnej pracy, dlatego wspólnie uporządkujemy stoliki.
  • Dzieci otrzymują elementy potrzebne do wykonania dekoracji na ścianę boho: glinę samoutwardzalną, piórka, sznurek (ok 2m).
  • Na czas warsztatów uczestników wyposażamy w niezbędne narzędzia: 1 wałek na dwoje dzieci, foremkę do wycinania okrągłego kształtu, lakier błyszczący, pędzelek. Na życzenie wyposażamy dzieci w fartuszek jednorazowy i folię ochronną na stoliki.
  • Warsztaty trwają ok. 75 minut, ich długość zależy od sprawności manualnej dzieci, wielkości grupy i tempa pracy.
  • Minimalna liczba uczestników wynosi 10 dzieci. Zalecany wiek dzieci 4+. Koszt warsztatów to 40 zł./dziecko

Więcej propozycji zajęć znajdziesz na stronie Warsztaty Dla Dzieci Warszawa.