Skrzynka Na Narzędzia Dla Taty

skrzynka na narzędzia dla taty

Co oferuję w ramach warsztatów?

Skrzynka na narzędzia na prezent.

Każda okazja jest dobra, by podarować ukochanym tatusiom lub dziadkom coś unikatowego i przydatnego. Panowie gromadzą narzędzia, a nasza skrzynka na narzędzia, choć z tektury, jest wyjątkowo wytrzymała i pojemna. Z pudełka tekturowego wytniemy odpowiednie elementy przy użyciu szablonu, a następnie skleimy części pudełka w kształt skrzynki. Skrzynkę na narzędzia okleimy tekturą falistą i zamontujemy uchwyt. Konstrukcja skrzynki faktycznie pozwala na przechowywanie i przenoszenie w niej narzędzi.

Porozmawiamy z dziećmi o papierze i produktach, które z niego się wytwarza. Doskonałym przykładem są karton i tektura. Odpowiednio wykorzystane mogą być bardzo wytrzymałe.

Skrzynka na narzędzia dla taty personalizowana.

Skrzynka na narzędzia dla taty może być spersonalizowana. W tym celu dzieci nakleją literki, które utworzą imię taty.

  • Ostatni element warsztatów to angażowanie dzieci w sprzątanie po przyjemnej pracy, dlatego wspólnie uporządkujemy stoliki.
  • Dzieci otrzymują elementy potrzebne do wykonania miseczki: kartonowe pudełko, kolorowa tektura falista, patyk/uchwyt do trzymania skrzyneczki na narzędzia.
  • Na czas warsztatów uczestników wyposażamy w niezbędne narzędzia: nożyczki, klej, klej na gorąco z pistoletem, szablony do nadania kształtu skrzyneczce, szablon do ozdobienia skrzyneczki na narzędzia oraz fartuszki i folię ochronną na stoliki.
  • Warsztaty trwają ok. 120 minut, ich długość zależy od sprawności manualnej dzieci, wielkości grupy i tempa pracy.
  • Minimalna liczba dzieci wynosi 10 uczestników. Zalecany wiek dzieci 7+. Koszt warsztatów to 60 zł./dziecko.